İstanbul Riders Motosiklet Grubu
Motosiklet kültürünü bir yaşam biçimi olarak ele almış ve benimsemiş, motosikletli yaşam ile ilgili güncel konuları kapsamakla beraber, bunun yanında üyeler arasındaki sosyal faaliyetlere, dayanışmaya, toplumun genelini ilgilendiren konulara, motosiklet sporlarına, doğa ve çevre konularına, İstanbul yaşam kültürüne, sosyal olaylara, çeşitli gezilere, turlara, kültürel faaliyetlere ve eğitim organizasyonlarına da fazlaca yer veren arkadaşlık, dostluk ve paylaşım grubudur.

Forum, internet ortamımız, gezilerimiz, etkinliklerimiz, buluşmalarımız v.b bütün organizasyonlarımız ciddi, düzeyli, saygın bir üsluba ve yapıya sahip olup, pek çok yönüyle alışılagelmiş diğer yapı ve gruplardan farklılık gösterebilir. Grup üye ve katılımcılarının alanlarımızda uyum ve davranışları ile yapılmak istenenlere, düzene, kurallara ve yapıya uyum göstermelerini fazlaca önemsiyoruz.

Üyelerin, internette dolaştıkları herhangi bir platformda olduğu gibi (Chat dilinde, sokak ağzı, argo, bozuk Türkçe) üye olmalarını ve alakasız paylaşımlarda bulunmalarını istemiyoruz. Özellikle internet ortamında kendini ”gereğinden fazla rahat”, kurallardan bağımsız hisseden davranışlarla alanlarımızda oluşan mevcut düzene alışmakta büyük güçlük çekebileceklerinin altını önemle çizmek istiyoruz.

Saygın, seviyeli ve ciddi bir ortamda bulunmak, yardımlaşmak, haberleşmek, kendi bildiklerini diğer üyelerle paylaşmak; grubumuza, düzenli katılım ve artı katkıda bulunacağınız inancını taşıyor iseniz, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Üyelik Başvurusu