dsaasdasdsaddsa

PostHeaderIcon İstanbul Riders Canlı Yayından.

İstanbul Riders olarak sıkı bir televizyon programına başladık: Riders on Air. Telesport TV‘de yayınlanan programın ilk yayını 12 Şubat 2007 Pazartesi akşamı gerçekleşti. Aslında daha önce bir kez yine aynı kanalda yayınlanan Start programına İstanbul Riders olarak konuk olmuştuk. O programdan kanal da memnun kalmış olacak ki, bundan böyle düzenli olarak her salı saat 21:00 – 22:30 arası canlı yayında olacağız.

Programın tüm yapımı İstanbul Riders tarafından gerçekleştiriliyor. Yapım ve yayın sorumluları olarak Tunç, Alp ve Özgün görev yapıyor. Alp ve Tunç aynı zamanda programın sunuculuğunu da gerçekleştiriyorlar.

Riders On Air Dakar Özel Programı

Programın içeriğinde neler var? Kısaca motosikletli hayata dair herşey: Haberler, etkinlikler, motosiklet sporları, yeni başlayanlara öneriler, özel konuklar…

Mesela geçen hafta Riders On Air Dakar Özel Programını yaptık Programa dakar rallisinde ülkemizi başarı ile temsil edip bayrağımızı dalgalandıran Kemal Merkit konuk olarak bizimleydi.. Ve bu sayfalarda da bol bol yer verdiğimiz sevgili Kemal Merkit ile dakar üzerine süper bir sohbet promramını daha geride bıraktık. Kutlu Torunlar sağlık nedeni ile aramızda olamadı kendisine İstanbul Riders olarak acil şifalar diliyoruz. .
Yayınları nasıl izleyebilirsiniz?

Telesport TV şimdilik sadece uydudan izlenebiliyor. Uydu yayını ile ilgili teknik bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Telesport TV

Türksat 1C-2A 42.0 derece Doğu
Frekans 11996
Polarizasyon, Vertical-Dikey
Symbol Rate, 26000 FEC. 5/6

İlk Yayın Heyecanı!

Geçen hafta yaşadığımız ilk program heyecanını aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz. Neyse ki sonunda herşey yolunda gitti ve kazasız belasız, keyifli bir program oldu. Darısı sonrakilerin başına.

Yazıya yorum yapın.

You must be logged in to post a comment.