İstanbul Riders
14 Aralık 2017 23:45:31 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tanışma Başlığı Açmadan Önce Mutlaka Okuyun  (Okunma Sayısı 1902 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
İstanbul Riders
IR Administrator
Level 1
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Eylül 2009 18:04:16 »

Bu başlığı ilk defa okuyorsanız, muhtemelen grubumuza yeni üye oldunuz. Henüz üyelik başvurusu yaparken Kurallarımızı sonuna kadar okuduğunuzu, anladığınızı ve benimsediğinizi var sayarak hoş geldiniz demek istiyoruz.

Tanışma Bölümümüzün Amacı
Grup üyelerinin birbirlerini daha iyi tanımalarına imkan vermek, daha samimi bir ortam oluşturmak, özellikle gruba yeni üye olan yol dostlarımızın bu bölümde kendilerini tanıtarak grup ortamına ilk adımlarını sağlıklı bir şekilde atmalarına imkan vermektir.

Tanışma Başlığı Düzenlerken
Sadece; ben geldim, artık ben de buradayım, hoş geldim, ben de motorcuyum, ben de motosikleti severim, (bunu biliyoruz böyle olmasa ne işiniz var burada değil mi?) gibi gayri ciddi, özensiz boş ve anlamsız başlıkları hiç bir şekilde ciddiye almayacağımızı, hatta açtığınız başlığının silinebileceğini hatırlatmak isteriz.
Şayet kullandığınız yazım dili ve üslup; sokak ağzı, bozuk Türkçe, ''W'' gibi Türkçe olmayan karakterler, chat dili, argo, ne dili olduğu belli olmayan ve tamamı büyük harf ile yazılmış ise (internette bağırma anlamına gelir) açtığınız tanışma başlığı silinir. Tekrarı halinde uyarılırsınız.

Tavsiye edeceğimiz bir tanışma başlığında en azından aşağıdaki bilgileri belirtmeye gayret edin.
Ad soyad, Ülke memleket, İlçe-mahalle-semt, Yaş, Medeni durum, Öğrenim iş durumunuz, Hobiler - Fobiler, Var ise motosiklet marka modeli, Motosiklet tecrübeniz, Bu güne kadar gerçekleştirdiğiniz motosikletli gezi ve etkinlikler, İlgi alanlarınız, Tuttuğunuz takım,
(Sadece takımınızın adını yazın o kadar. Gerisi silinir)

Burcunuz, Grubumuzu nerden duydunuz / Kim tavsiye Etti v.s... 

Kendi fotoğrafınız (Motosikletli bir foto olursa süper olur. Ne demişler, ''Bir resim bin söze bedeldir'')
Kısaca Kendinizi Anlatın:
(Çekinmeyin biz bizeyiz. Beceremem derseniz, bu kadar kusur kadı kızında da olur der, idare ederiz.)
Son Olarak Neden Buradasınız? Nasıl bir katkı sağlamayı düşünüyorsunuz? Tavsiye, düşünce ya da beklentilerinizi, ayrıca hakkınızda bilmemizi istediğiniz başka şeyler var ise onları da yazın.

Buluşmaya gelirken tatlı getirmeyi unutmayın. İlk defa buluşmaya gelen yeni üyelerin tatlı getirmesi, İstanbul Riders'ın tatlı bir geleneğidir.

Tanışma başlığı kişinin vitrini gibidir. Ne kadar özenli ve şık olursa o kadar topluluğa saygınızı belli etmiş olur, o kadar topluluktan ilgi, alaka, saygı görürsünüz.

Tekrar Hoş geldiniz
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2010 21:45:01 Gönderen: IRBot11 » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!